On-line soutěž

PŘÍSTUP

Na školu budou v průběhu měsíce října 2023 zaslány instrukce s vysvětlením průběhu soutěže, které budou obsahovat i odkaz na instruktážní video. Vyučující dostanou pro své žáky přístupové údaje. Přístupové údaje budou anonymizovány, každá škola bude mít svůj kurz v LMS Moodle ZČU.

Od každého listopadového pondělí (6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11.) bude možné v průběhu týdne v předem stanovený čas vyplňovat testy příslušného kola.

Účastnit se je možné prostřednictvím počítače, tabletu i chytrého telefonu. Na testu bude nastaven časový limit. Aktivita zabere nejvýše 20 minut výuky.

PRŮBĚH

Testy musí žáci vyplnit ve škole pod dohledem učitele, který realizačnímu týmu nahlásí, který den a v kolik hodin žáci testy vyplňovali.  Vyplněním testu mimo termíny uvedené učitelem povede k diskvalifikaci soutěžícího. Soutěže se zúčastní všichni žáci přihlášené třídy.

VYHODNOCENÍ

Vždy do nedělní půlnoci bude zveřejněno skóre jednotlivých soutěžících.

Každý týden se studentům test automaticky vyhodnotí a z celkových výsledků za čtyři týdny bude možné určit vítěze školního kola, který se pak zúčastní jednodenní prezenční soutěže na ZČU.